Národní potravinová sbírka: spojili jsme své síly s ragbisty pražské Slavie

7.11.2018

Jedna z nejvýznamnějších charitativních akcí v Česku – Národní potravinová sbírka – proběhne již tuto sobotu 10.  listopadu. Tesco je jedním z iniciátorů této sbírky a i letos se hrdě zapojí.  Zákazníci a naši kolegové budou moci celkem ve 107 obchodech Tesco po celé republice v sobotu 10. listopadu od 8:00 do 18:00 koupit zmíněné výrobky, které budou prostřednictvím České federace potravinových bank rozděleny lidem v nouzi.

Všechny potraviny, které se během sobotní sbírky vyberou, půjdou do charitativních organizací, které poskytují pomoc zejména matkám samoživitelkám, pěstounským rodinám, dětem z dětských domovů a seniorům. Tesco celkový dar svých zákazníků navýší o dalších 20 % v hotovosti. Národní potravinová sbírka se v České republice koná od roku 2012 a je společnou iniciativou platformy Byznys pro společnost, Armády spásy, NADĚJÍ, České federace potravinových bank a Charity Česká republika. Sbírku by nebylo možné úspěšně realizovat bez pomoci celé řady dalších neziskových organizací a tisíce dobrovolníků. Letos mezi nimi budou i ragbisté pražské Slávie, kteří společně s Tescem natočili vtipné video, které vyzývá zákazníky k účasti na sbírce.

 

SOUTĚŽ PRO KOLEGY:

Pomoci někomu dalšímu a ulehčit mu v jeho starostech je vždy důvodem k radosti a k úsměvu. A protože sdílená radost je dvojitá radost, rádi bychom, abyste se s námi o svůj pocit štěstí podělili. Vyfoťte se během darování, nebo napište svůj příběh a vše vložte do tohoto ALBA.

Z vašich příspěvků vylosujeme 3 z vás, které odměníme poukázkou v hodnotě 1 000 Kč (1. místo) nebo 500 Kč (2. a 3. místo) na nákup oblečení, obuvi či doplňků F& F. Soutěž vyhodnotíme příští pátek 16. listopadu.

Další informace o soutěži pro naše kolegy naleznete Zde.

DOBROVOLNICTVÍ:

I vy můžete být součástí Národní potravinové sbírky – stačí se přihlásit jako dobrovolník v prodejně ve vašem okolí a pomoci lidem z místních charit a potravinových bank podpořit dobrou věc. Nezapomeňte o Národní potravinové sbírce říct i svým známým a přátelům.

Přihlásit se můžete na webové stránce organizátorů NPS: https://narodnipotravinovasbirka.cz/chci-byt-dobrovolnik/

Nezapomeňte zaškrtnout, že jste zaměstnanci Tesca! Další informace o dobrovolnictví naleznete Zde.

PRO KOLEGY Z HO EDEN:

Kolegové z centrální kanceláře v Edenu budou mít možnost darovat trvanlivé potraviny a další zboží do označených nákupních vozíků, které jsou připraveny v 1. patře u recepce od středy 7. listopadu do pátku 9. listopadu.

Děkujeme Vám všem, že pomáháte s námi.