Naši kolegové se zapojují do šití roušek

27.3.2020

Mnoho zemí se v této náročné době, kdy čelíme pandemii koronaviru, potýká s kritickým nedostatkem ochranných prostředků, jakými jsou roušky a respirátory. Jak je ale Čechům vlastní, dokáží si poradit v každé situaci, a proto se doslova rozpoutala vlna solidarity, kdy všichni vytáhli své šicí stroje, mnohdy léta nepoužité, a začali šít roušky pro sebe, své blízké, ale co je nejdůležitější, pro všechny, kteří je primárně potřebují, tedy lékaře a zdravotníky, řidiče městské hromadné dopravy, hasiče, policisty, prodavačky, úředníky a další profese, které se nachází v tzv. první linii a jsou ohroženi nákazou nejvíce.

My máme mezi sebou řadu takových dobrých duší, které neváhaly a do pomoci se zapojily. Jednou z nich je například kolegyně z marketingu, která věnovala 100 kusů roušek našim kolegyním a kolegům na obchody.

Pokud i vy pomáháte a roušky šijete, neváhejte se nám pochlubit a nahrajte nám fotografie vašich ušitých roušek nebo i vás, jak roušky šijete do tohoto ALBA. Do komentářů nám můžete napsat váš příběh, komu jste svými rouškami udělali radost. Za vaše příběhy budeme rádi.

Děkujeme vám, že pomáháte. Společně to zvládneme.