VIDEO: Od hummusu až po tikka masala – 50 nových hotových jídel v našich obchodech

3.9.2019

V Tesco se staráme o pohodlí a výhody pro naše zákazníky, proto jsme pro ně připravili novou nabídku hotových jídel, kterou již nyní naleznete v našich regálech. Veškeré pokrmy jsou připraveny z kvalitních surovin a zaručeně čerstvé. Hummus, saláty, těstoviny nebo polévky – to jsou jen některé z novinek, které jsou k dostání v našich obchodech.

Rozšíření nabídky hotových jídel je reakcí na potřeby našich zákazníků. Ti stále častěji upřednostňují již hotová jídla, která si lze rychle připravit v práci i doma bez zbytečného zdržování. Abychom naplnili jejich očekávání, nabízíme širokou škálu jídel a polévek, které jsou připraveny k okamžité spotřebě, nebo potřebují pouze ohřát v mikrovlnné troubě.

Nabídka zahrnuje 50 jídel s regionálními i mezinárodními pokrmy. Bohatá nabídka obsahuje 5 typů hummusů a 6 druhů salátů. Milovníci regionální kuchyně si mohou vybrat z 12 tradičních pokrmů a 4 druhů polévek. Z italské kuchyně jsme připravili 11 vynikajících receptů, včetně těstovin a hotových omáček. Fanoušci mezinárodní kuchyně si u nás mohou vybrat až z 11 rozličných chutí. Pokrmy jsou připraveny z vysoce kvalitních čerstvých surovin a díky moderním recepturám jsou zajímavou alternativou jak pro ty, kteří hledají nové chutě, tak pro zákazníky, kteří ocení tradiční a regionální kuchyni.

Pro příznivce moderní a zdravé kuchyně jsme si v Tescu připravili hummus s rozličnými příchutěmi, například hummus s rajčaty a paprikou, hummus s červenou řepou a klasický hummus s falafelem. V nabídce také naleznete zajímavé saláty, jako je například kuskus se zeleninou, quinoa se zeleninou nebo červený bulgur. Všechna tato jídla jsou ideální jako plnohodnotná svačina pro zaneprázdněné zákazníky, kteří hledají lehké a zdravé jídlo. Praktické balení, ideální velikost porcí a přiložené příbory umožňují vychutnat si jídlo téměř kdekoliv.

Součástí nabídky jsou také hotová jídla určená k ohřátí v mikrovlnné troubě. Tesco nabízí různé příchutě tradiční kuchyně, jako je například losos s omáčkou a zeleninou nebo svíčková na smetaně s knedlíkem a polévky, včetně rajčatové s bazalkou, minestrone nebo dýňové. Milovníci italské kuchyně mohou vyzkoušet různé variace těstovin, včetně boloňských špaget, špaget carbonarra nebo lasagní, které nabízíme ve dvou příchutích. Z celosvětové kuchyně mohou naši zákazníci ochutnat tikka masala, zelené curry, sladkokyselé kuře nebo falafel.

Veškeré produkty byly připraveny z pečlivě vybraných ingrediencí. Záleží nám na dodržování kvalitativních standardů při výrobě a recepty, které nám připravili profesionální šéfkuchaři zaručují, že hotová jídla mají jedinečnou hodnotu pro naše zákazníky. Veškeré produkty jsou chlazené a do našich distribučních center je dodáváme šestkrát týdně. Do našich obchodů se dostanou hned následující den, díky čemuž je zajištěna maximální čerstvost a skvělá chuť.