Online kupony „Zpět do školy“ pro naše kolegy

5.8.2019

Začátek školy je vzrušujícím obdobím pro děti i pro rodiče. Uvědomujeme si, že příprava na školní rok může být poměrně náročná. Speciální kampaň Tesca „Zpátky do školy“ pomůže rodičům začít nový školní rok bez stresu.

Jak jsme vás již informovali, letos se poprvé mohou rodiče žáků a studentů od 6 do 18 let těšit na speciální online slevový kupón na školní potřeby (nakupte za 400,- Kč a ušetřete 80,- Kč), dále na speciální online slevový kupon na oblečení pro školáky značky F&F (nakupte za 400,- Kč a ušetřete 80,- Kč) a zároveň kredit na Tesco bonusovou kartu v hodnotě 220,- Kč na startovací sadu pro vašeho školáka.

Kdo má nárok na online kupony:

Všechny kupony jsou určeny pro kolegy, kteří používají 10% Zaměstnaneckou kartu a kteří nahlásili své dítě na akci Zpátky do školy ve stanoveném termínu. Všechny kupony budou pro kolegy nově k dispozici v aplikaci Clubcard, nebo si je můžete stáhnout a vytisknout na itesco.cz/clubcard v sekci Můj Clubcard účet. Kupóny budou platné od 12. srpna do 12. září 2019 a neslouží k opakovanému využití.

Jak používat nové online kupony „Zpátky do školy“?

Existují dva způsoby použití kuponů:

 1. Pomocí aplikace Tesco Clubcard vmobilním telefonu
  1. Otevřete aplikaci a přihlaste se.
  2. Klikněte na tlačítko „Výhody“ a záložku „Kupony“.
  3. Najděte si slevové kupony „Zpátky do školy“ pro zaměstnance, které jsou kdispozici od 12. srpna do 12. září 2019.
  4. Nakupte u nás produkty uvedené na kuponu, který chcete použít. Berte prosím na vědomí, že pro získání slevy potřebujete nakoupit vminimální hodnotě 400 Kč.
  5. Naskenujte číslo své karty Clubcard a číslo zaměstnanecké slevy.
  6. Naskenujte své digitální kupony u pokladny a využijte dodatečnou slevu na školní potřeby, F&F nebo na obojí!
 2. Stáhnutím a vytisknutím kuponů zvašeho Clubcard účtu
  1. Přejděte na itesco.cz/clubcard.
  2. Klikněte na záložku „Můj Clubcard účet“.
  3. Pokud již máte účet Clubcard nebo Tesco Online nákupy, přihlaste se. Pokud ještě nemáte účet Clubcard, zaregistrujte se vyplněním e-mailové adresy a zadáním hesla. Vyplňte prosím všechna data potřebná k dokončení procesu registrace.
  4. Klikněte na „Slevové kupony“.
  5. Zkontrolujte seznam dostupných kuponů (kupony zaměstnanců a zákazníků budou na stejném místě). Upozorňujeme, že kupony „Zpátky do školy“ pro zaměstnance budou kdispozici od 12. srpna do 12. září 2019.
  6. Označte kupony, které chcete využít a klikněte na tlačítko „Vytisknout vybrané kupony“.
  7. Vaše kupony se stáhnou jako soubor PDF připravený k
  8. Vytiskněte kupony. Pokud nemáte tiskárnu doma, požádejte o pomoc svého manažera. Kupony si můžete stáhnout jako soubor PDF a odeslat na jeho e-mailovou adresu.
  9. Vezměte si s sebou kupony na nákup a vyberte produkty uvedené na kuponu, který chcete použít. Berte prosím na vědomí, že pro získání slevy potřebujete nakoupit vminimální hodnotě 400 Kč.
  10. Naskenujte číslo své karty Clubcard a číslo zaměstnanecké slevy.
  11. Naskenujte kupony u pokladny a využijte dodatečnou slevu na školní potřeby, kolekci F&F nebo na obojí!

V týdnu od 5. srpna 2019 dorazí na provozovny a distribuční centrum brožury s návodem na použití online kuponů a návodem na instalaci aplikace Tesco Clubcard do mobilních telefonů. Tento manuál je k dispozici také ZDE Clubcard kupon.