Oslavte s námi den mužů a udělejte něco pro své zdraví

12.11.2021

Milí muži, ani na vás jsme letos nezapomněli a připravili jsme pro vás aktivity k Mezinárodnímu dni mužů. I když v České republice není tento den oslavovaný tak, jako Mezinárodní den žen, připomínáme si jím osvětu v rámci prevence mužského zdraví. Udělejte tak něco pro sebe, zapojte se do společných aktivit a vyhrajte hodnotné ceny.

Co jsme si pro vás připravili?

Petr Soukup – webinář na téma cyklistika, kardio

Připojte se 18. listopadu od 14.00 hodin na webinář na téma cyklistika a kardio s triatlonistou Petrem Soukupem. I když se pomalu, ale jistě blíží zima, jsme přesvědčeni, že vám některé tipy stále přijdou vhod. S Multisport kartou můžete i přes zimu vyzkoušet třeba spinning. Pár řádek o Petrovi s můžete přečíst třeba zde.

Soutěž o pořádnou porci zdraví

Soutěžte s námi o zkušební Multisport karty na měsíc zdarma – celkem rozdáváme 20 Multisportek, ke kterým 5 z vás navíc získá balíček preventivní péče v oblasti mužského zdraví od našeho partnera EUC (bližší informace zde). Účast je jednoduchá, stačí vyplnit tento dotazník, který se týká mužského zdraví, zodpovědět správně všechny otázky a být mezi dvaceti šťastnými výherci. Dotazník máte čas vyplnit do 19. listopadu. Pokud by se vám při jeho vyplňování hodila menší nápověda, není nad škodu přečíst si Manuál mužského zdraví od neziskové společnosti Loono, se kterou Tesco spolupracuje.

Tip pro naše kolegyně – Připravte tatínkovi, manželovi, partnerovi malé překvapení, kterým si tento den připomenete.


Připomínáme, že v případě vládních omezení, která by měla vliv na provoz sportovních středisek, bude platnost Multisport karty/Preventivního balíčku prodloužena.