Oživte váš podzimní šatník

29.9.2020

V úterý 22. září definitivně skončilo léto a začal astronomický podzim. A přestože venku ještě stále panuje babí léto, pomalu se již začíná ochlazovat a my tomu budeme muset přizpůsobit náš šatník. Udělejte si proto chvíli klidu a zkontrolujte, zda máte na podzim dostatek teplého oblečení, které vám padne.

Pokud vám nějaké kousky budou chybět, nebo budete zkrátka chtít svůj šatník doplnit o nové moderní oděvy, nezapomeňte se po práci zastavit v našich F&F obchodech. Naši designéři pro vás připravili kolekci plnou nejnovějších trendů.

Jak už je u podzimu zvykem, budou opět převládat hřejivé přírodní barvy. Inspirací vám tedy může být podzimní les plný opadajícího listí. Letos se ale nemusíte obávat oživit váš šatník i o další syté barvy, například o růžovou, rudou či tmavě modrou.

Samotné jednobarevné kousky by ale byly nuda. Letos budou v kurzu zvířecí vzory, které se k přírodním podzimním barvám skvěle hodí a můžete je volně kombinovat. Vyzkoušejte třeba nesmrtelnou kombinaci černých kalhot a tygrovaného topu.

V oblasti střihů zažívají velký boom nabírané rukávy, které se hodí zejména pro ženy s rameny užšími, než boky. Oproti tomu majitelky širších ramen by se jim měli raději vyhnout. V módě budou také volánky a snížené pasy. Velký comeback čeká také pohodlnou módu, jak jsou teddy coats a mom jeans.