Pochlubte se vánočním pečením

9.12.2019

Přípravy na Vánoce jsou již tradičně spjaty s pečením vánočního cukroví. Tato tradice sahá až do 16. století a není spjatá s křesťanstvím, jak se mnoho lidí domnívá.

Vše začalo u pohanů, kteří připravovali cukroví k ochraně svých domů, rodin a zvířat před temnými silami. Proto věšeli cukroví na různá místa na svých staveních, ale také je umisťovali do chlévů i do sadů na ovocné stromy, aby podpořili úrodu v nadcházejícím roce. Vánoční cukroví, jak je známe dnes se začalo formovat až v 19. století.

Tuto krásnou vánoční tradici bychom si rádi připomněli s vámi všemi. Proto vám nabízíme možnost pochlubit se svými vlastními pekařskými úspěchy a ještě přispět na dobrou věc.  Na 16. prosince 2019 připravujeme akci, kde můžete své kolegy potěšit vašimi dobrotami a současně podpořit Tesco Anděla nákupem upomínkových předmětů.

Pokud chcete akci podpořit svými pochoutkami, můžete je přinést do Innovation Kitchen v 1. patře HO Eden mezi 7. a 9. hodinou ranní. Kolegové z People a Mall týmu si je od vás převezmou a budou je nabízet k ochutnání, a to na 3 stanovištích:

  • v -2. patře,
  • na recepci,
  • v 1. patře.

Ochutnávky budou probíhat v rozmezí od 7:15 do 10:00 hodin. Na výše uvedených stanovištích si budete moci také koupit upomínkové předměty od Tesco Anděla.

Pokud máte zájem zapojit se do aktivity pečení, přípravy nebo samotného „prodeje“ vašich dobrot, neváhejte se přihlásit na odkazu: ZDE

Těšíme se na setkání s vámi.