Podporujeme místní komunity i v této náročné době

27.3.2020

Milé kolegyně, milí kolegové,

v současné době se nacházíme ve velmi nezvyklé situaci, která vyžaduje, abychom podnikli nestandardní kroky. Vývoj událostí ukazuje, že stále musíme čelit mnoha výzvám. Děkuji vám za vaši každodenní práci, protože jen díky vám dokážeme poskytovat důležité potraviny všem zákazníkům.

Zároveň se stále cítíme zodpovědní jako dobrý soused za místní komunity a jsme si vědomi role, kterou hrajeme kdekoliv se nachází naše prodejny. Pandemie již způsobila změnu způsobu, jakým žijeme a pracujeme, ale také to může znamenat, že se bude zvyšovat potřeba potravin a dalších produktů pro různé sociální skupiny.

Chtěl bych vás ujistit, že pokračujeme v našich aktivitách a rádi bychom reagovali na potřeby charitativních organizací. Budeme pokračovat v darování přebytečných potravin z našich prodejen a podporovat ty, kteří to potřebují. Snažíme se zajistit, aby potravinové banky, charita a naši další neziskoví partneři pocítili dopad současné situace co nejméně.

Chtěl bych vás zároveň požádat, abyste si navzájem projevovali velkou ohleduplnost a trpělivost. Snažíme se jednat co nejpružněji a přizpůsobovat se obtížným okolnostem. Dodržujte prosím pravidla bezpečnosti a hygieny, naše běžné zavedené postupy a sledujte informace, které pravidelně zveřejňujeme na stránkách MojeTesco.cz, abychom mohli neustále poskytovat pomoc potřebným.

Můžeme být patřičně hrdí na naše aktivity v boji proti plýtvání potravinami a na to, jak podporujeme místní komunity. Tím, že nyní neustáváme v těchto iniciativách nyní potvrzujeme, že je nedílnou součástí DNA naší společnosti.

Děkuji vám.

Patrik