Pojďme společně péct pro dobrou věc. Přihlašte se do čtvrtka 13. prosince.

7.12.2018

Vánoce se nám blíží mílovými kroky a jako již tradičně i v letošním roce budeme Péct pro dobrou věc. V minulých letech bylo zvykem, že se pečení ujímali kolegové z People týmu, ale protože jsme si jistí, že v centrálních kancelářích máme mnoho skrytých talentovaných pekařů, pekařek, cukrářů a cukrářek rozhodli jsme se, že v letošním roce to bude jiné…

Pojďme společně péct pro dobrou věc.

Srdečně zveme všechny kolegy a kolegyně, kteří rádi pečou, aby se k nám přidali a všichni společně pojďme pomoci dobré věci.

Kdy: V pondělí 17. prosince 2018 od 7:30

Kde: Na jednotlivých patrech centrály na Edenu u výtahů. 

Jak to bude probíhat? Kolegyně a kolegy, kteří by se rádi zapojili a něco výtečného upekli, poprosíme, aby své dobroty přinesli v pondělí 17. prosince v 7 hodin ráno do Relaxu, kde je budou kolegové z People týmu připravovat pro prodejní stánky v jednotlivých patrech. Pokud, ale víte, že se nestihnete na Eden dostat na 7. hodinu, ale i přesto se k nám chcete přidat, zaneste pak dobroty do 5. patra k People týmu, kolegové se již postarají, aby se vše dostalo na prodejní stoly.

Nemůžete se k nám přidat, ale i přesto chcete pomoci dobré věci?

Pomozte nám jako dobrovolníci, kteří budou v pondělí dobroty prodávat, anebo si prostě nějakou tu dobrotu vyberte na stolech u výtahů a přispějte do kasičky.

Dejte nám prosím vědět, že se chcete zapojit pomocí vyplnění krátkého formuláře zde nejpozději do čtvrtka 13. prosince 2018.

A pro koho, že to letos pečeme? V letošním roce naším společným úsilím podpoříme Tesco Anděla. Celkový vybraný výtěžek z této akce Tesco ještě zdvojnásobí.

Takže milé kolegyně a milí kolegové, vzhůru do pečení!

Váš People tým