Pomáhám, pomáháš, pomáháme

23.7.2018

Jak asi všichni víte, dobrovolnický program, který jsme odstartovali letos na jaře, už je v plném proudu a někteří z vás už měli možnost vyzkoušet si pomoc v některé z místních organizací. Pokud jste této možnosti ještě nevyužili, protože jste byli zavaleni pracovními povinnostmi nebo z jiného důvodu, určitě neváhejte.

Proč se zapojit?

Tesco je hrdé na to, že je společností, která není lhostejná ke svému okolí a váš liniový manažer by vás v této aktivitě měl podpořit. Důkazem toho je také fakt, že za tento den dobrovolnictví dostanete zaplaceno.

Jak se můžu zapojit?

Přihlásit se můžete velmi snadno a rychle přímo zde, a to jako jednotlivec nebo i jako celý tým. Nezabere vám to více než 3 minuty.

Kde se můžu zapojit?

Pomáhat můžete například v lokální potravinové bance nebo v některé z místních organizací či komunit, která je vašemu srdci blízká svým zaměřením.

Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o vaše příběhy pomoci. Zasílat je můžete už nyní do schránky Communications@cz.tesco-europe.com. Ty nejzajímavější z nich pak zveřejníme i s fotkami na stránkách pro kolegy mojetesco.cz. Nezáleží, zda jste den pomoci absolvovali sami nebo ve skupince kolegů.

Nechte se inspirovat videem, jak si pomoc potravinové bance ve Zdibech užili naši kolegové z finančního a právního týmu zde:

Matka Teresa: „Zázrak není to, že pomáháme. Zázrak je to, že jsme za to šťastní.“

Děkujeme vám.