Pomáhat komunitám je v naší DNA! Spustili jsme přihlašování do 7. kola programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

8.10.2019

Již přes jeden tisíc projektů bylo realizováno díky našemu grantovému programu Vy rozhodujete, my pomáháme. Tímto číslem ale nekončíme. Nyní chceme podpořit dalších 270 projektů celkovou částkou 5 040 000 Kč.

7. října jsme spustili přihlašovací fázi 7. kola programu. Neziskové organizace mají opět možnost hlásit se se svými projekty na zlepšení okolního prostředí. Přihlašovací část bude probíhat až do 10. listopadu 2019. Vítězové získají opět 30 000 Kč, projekty na druhém místě 16 000 Kč a 10 000 Kč pro třetí místo. O konečném pořadí vítězů rozhodnou naši zákazníci na přelomu ledna a února příštího roku pomocí hlasovacích žetonů. Hlasování bude probíhat ve všech našich prodejnách. O tom, které projekty postoupí do hlasovací fáze rozhodne i letos náš odborný garant NROS.

Znáte skvělou organizaci nebo projekt ve vašem okolí? Není nic jednoduššího než jim říct o „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Informujte své okolí o našem programu a pomozte jim získat finanční prostředky na jejich realizaci. Jistě jsou ve vašem okolí nějaké školy, školky, domovy pro seniory, knihovny, komunitní centra, dětské domovy, které uvítají finanční podporu.

Kompletní informace o programu najdete na https://itesco.cz/pomahame/.

Díky informovanosti o programu se bude vaše místní komunita měnit k lepšímu!

Děkujeme za vaši podporu přihlašovací fáze!