Pomáhejte s námi – Národní potravinová sbírka již pošesté

12.10.2018

V sobotu 10. listopadu 2018 se uskuteční ve vybraných obchodech po celé České republice již 6. ročník Národní potravinové sbírky. Tesco bylo jedním z iniciátorů této aktivity a každoročně se právě z Tesca zapojuje nejvíce obchodů, dobrovolníků i zaměstnanců. Tak pojďme letos v listopadu opět pomáhat!

V loňském roce se celkově vybralo v zemích střední Evropy 270 tun potravin, které jsme darovali prostřednictvím potravinových bank lidem v nouzi. Z tohoto množství celých 127 tun bylo právě z našich 107 obchodů a v České republice se zapojilo 200 z vás!

I letos můžete pomáhat a přispět tak k úspěchu sbírky. Přihlaste se jako dobrovolník v prodejně ve Vašem okolí a pište na e-mail pmikesov@cz.tesco-europe.com

Malé občerstvení a pitný režim pro vás bude samozřejmě zajištěn. Vaše věci si můžete bezpečně uložit v zázemí obchodu.Sbírka začíná v 8:00 a končí ve 18:00 hodin.

Co vás bude čekat?

Jako dobrovolník rozdáváte letáčky a informujete zákazníky o konání sbírky, pomáháte s výběrem potravin. Budete také pomáhat s přijímáním potravin na sběrném místě a budete k ruce kolegům v obchodě při předávání již vybraných darů potravinové bance.

Nezapomínejte, že i malá pomoc může mít velký význam. V listopadu se na vás budeme těšit!

Jak to dopadlo vloni se můžete podívat zde.