Připijte si na lásku

13.2.2020

Čím by byl valentýnský večer bez přípitku? Ať už máte v plánu užít si společnou večeři, navštívit kino nebo si třeba jen vyrazit na společný výlet, přípitek byste určitě neměli vynechat. V našich obchodech Tesco naleznete vybraná vína značky Tesco Finest za zvýhodněnou valentýnskou cenu. Můžete si tak dopřát kvalitní zahraniční i domácí vína vysoké kvality, aniž by vám už nezbylo na valentýnský dárek. A pokud nevíte, jaký dárek svému partnerovi vybrat, vyzkoušejte námi navrhované prosecco, jehož perlivá chuť zachutná každé ženě, nebo pravý argentinský Malbec, který zajisté potěší i toho nejvybíravějšího muže.

Kromě vín naleznete v našich obchodech samozřejmě také další valentýnské dárky a romantické dekorace. Za zvýhodněnou cenu zde nakoupíte například řezané květiny, sladké bonboniéry a plyšáky s valentýnskou tematikou. Vše naleznete pohodlně na jednom místě a zbyde vám tak více času pro vašeho Valentýna.

Tesco Finest Bisol Prosecco DOC

Běžná cena 249,90 Kč. Valentýnská cena 186,90 / 0,75 l

Italská prosecca se těší velké oblibě již několik let, a není divu. Tato šumivá vína jsou skvělou volbou pro slavnostní příležitosti a díky příznivé ceně a delikátně perlivé chuti jsou perfektní náhradou za francouzské šampaňské. Prosecco je známé pro svou ovocnou a svěží vůni. V chuti jsou cítit broskve spolu s hruškami. Prosecco byste měli ideálně podávat při teplotě 7 – 9 °C.

Tesco Finest Argentina Malbec

Běžná cena 199,90 Kč. Valentýnská cena 149,90 / 0,75 l

Muži obecně dávají přednost těžším a výraznějším vínům, která se zároveň výborně hodí k zimním chladným měsícům. V argentinském víně jako by bylo ukryto letní slunce, které vás zahřeje bez ohledu na to, jaké počasí panuje za vašimi okny. Odrůda Malbec má plnou chuť, ve které rozeznáte ostružiny a švestky. Ty jsou doplněny o lehčí tóny borůvek a bílého pepře s dlouhým ovocným závěrem. Ideální teplota vína je 16 – 18 °C. Svému partnerovi jej můžete naservírovat například spolu s hovězím masem, stylový bude argentinský steak.