Průzkum Tvůj názor je důležitý je spuštěn

28.1.2020

Milé kolegyně, milí kolegové,

rád bych vás informoval, že náš zaměstnanecký průzkum Tvůj názor je důležitý je spuštěn.

Abychom zajistili, že Tesco bude dobrým místem pro práci a nakupování, je důležité znát názor vás, našich kolegů. Prosím, využijte této příležitosti podělit se s námi o vaše pocity související s prací v Tescu a zapojte se do průzkumu. Vaše odpovědi budou zpracovány jako důvěrné a vyplnění dotazníku vám zabere 15 až 20 minut.

Průzkum je dostupný na linku ourtesco.com/EVM, obsahuje nové otázky a umožní nám rychlejší vyhodnocení vašich odpovědí, díky čemuž budeme moci učinit konkrétní kroky a přinést reálné změny do vašich týmů. Průzkum nám pomáhá také porozumět, zda realizované změny skutečně zlepšují naše podnikání.

V průběhu dnešního dne obdrží všichni kolegové z Centrální kanceláře své kódy e-mailem z adresy EVM_CE@tesco.com.

Ředitelé/Manažeři provozoven a DC manažeři obdrží kódy svých provozoven a distribučního centra také z e-mailové adresy EVM_CE@tesco.com a naši kolegové z obchodů naleznou kódy na plakátech umístěných v zázemí.

Tvůj názor je důležitý budete moci vyplnit do 18. 2. 2020 do 23:59. V případě dotazů se prosím obraťte na svého People partnera nebo na EVM_CE@tesco.com. Níže naleznete seznam nejčastějších dotazů a také odkazy na plakáty.

Děkuji.

Patrik Dojčinovič

Jak se přihlásit do průzkumu

Časté otázky a odpovědi

Plakát pro obchody

Plakát pro DC

Plakát pro HO