Sdílejte s námi vaši nejoblíbenější hudbu

1.7.2021

V rámci oslav 25. narozenin pro vás máme novou výzvu. Jsme si jistí, že jste během let v Tescu nasbírali řadu hezkých, ale i zábavných a někdy až komických zážitků. Stačí si na ně po letech vzpomenout a opět se musíte smát. Je dost možné, že hlášky z těchto zážitků se ve vašem obchodě či týmu staly jakýmsi společným interním vtípkem. Jsme však také přesvědčeni, že díky našemu in-store rádiu vám u těchto zážitků hrála i hudba. A právě hudby se týká naše nová výzva.

Vzpomenete si na písničku, která vám okamžitě asociuje nějaký pěkný okamžik v Tesco? Pokud ano, pak nám prosím jméno písně a interpreta napište přímo do komentářů. Nezapomeňte také napsat historku, která se k hudbě váže. Může to být například písnička, která hrála, když jste poprvé nastoupili do nové práce, když jste společně jeli na Tesco Letní hry nebo když jste kolegu překvapili oslavou k odchodu do důchodu.

Těšíme se, jaké písničky a proč máte s Tescem spojené. A protože bez hudby se neobejde žádná událost, rozhodli jsme se, že vaše písničky budeme v průběhu roku využívat při interních eventech. Na vaše oblíbené skladby se tak můžete těšit například na Colleague eventu.

,,Hudba je těsnopis emocí. Emoce, které lze popsat tak nesnadno, jsou přímo sdělovány člověku v hudbě a v tom je její síla a význam.“
Lev Nikolajevič Tolstoj