Soutěž o nejhezčí dekoraci. Vytvořte vánočního anděla a vyhrajte

30.11.2018

Kromě vánočních andílků máme i našeho vlastního Tesco Anděla.

V pondělí 26. listopadu jsme spustili nový interní charitativní projekt Tesco Anděl na podporu kolegů v tíživé životní situaci. Vánoční svátky jsou za dveřmi a ne všichni kolegové mají to štěstí, aby mohli prožít šťastné a štědré svátky v kruhu svých nejbližších. Naopak bojují s mnoha problémy, například sociálními a zdravotními či s následky živelných pohrom a škod. Chcete-li jim pomoci, nebo znáte někoho, kdo potřebuje podporu, seznamte se s Tesco Andělem zde.

O těchto Vánocích bychom rádi požádali všechny děti našich kolegů, aby doma vytvořily vlastního Tesco Anděla. Kreativitě se meze nekladou, vaše děti mohou kreslit pastelkami, vodovkami nebo třeba temperami. Mohou také vystřihovat nebo vyzkoušet keramiku. Pro inspiraci se podívejte na naše logo Tesco Anděla, který posílá anděla na pomoc našim kolegům v těžké životní situaci.

Věříme, že vaše děti vloží do umění maximum své kreativity. Až budou se svým mistrovským dílem hotové, pomozte jim, prosím, jejich andílka vyfotit a fotografii nahrát do alba na MojeTesco v období od 3. do 21. prosince 2018.

Nezapomeňte k fotografiím připojit vaše jméno, osobní číslo a název a číslo obchodu. V rámci této soutěže jsme vypsali dvě kategorie, v nichž mohou vaše děti soutěžit:

  • děti do 10 let (včetně). Fotografie andílků nahrávejte do tohoto alba,
  • děti od 11 do 14 let (včetně). Fotografie andílků starších dětí nahrávejte do tohoto alba.

Ve dnech od 22. do 31. prosince 2018 vybere People projektový manažer 10 dětí z každé kategorie, které získaly nejvíce hlasů/srdíček. Tyto děti v lednu obdrží dárkové balíčky v hodnotě 600,- Kč.

Řekněte svým kolegům, ať se podívají do alb s fotografiemi Tesco Andílků, hlasují a kromě toho také získají tu pravou vánoční inspiraci.

Veselé Vánoce!