Teambuilding věnovaný dobrovolnictví

26.6.2018

Dobrovolnický program, který jsme odstartovali letos na jaře, již přilákal mnoho našich kolegů. Tito zaměstnanci se zúčastnili různých dobrovolnických aktivit pro neziskové organizace, čímž nejen přispěli dobré věci, ale zároveň měli možnost poznat své kolegy mimo oficiální prostory kanceláře a užít si i spoustu zábavy a skvělého pocitu z pomoci druhým.

Z mnoha organizací, které dlouhodobě spolupracují s Tescem, si někteří kolegové z pražské centrály zvolili právě Potravinovou banku. Ve skladu Potravinové banky, jenž sídlí ve Zdibech, momentálně probíhá rozsáhlá rekonstrukce.

Naši zaměstnanci z právního oddělení se na jeden den odpoutali od svých počítačů a prověřili si svou kreativitu a manuální zručnost při výmalbě nově rekonstruovaných prostor anebo při výměně podlahové krytiny. I přes několik málo bolístek a modřin, které si z práce odnesli jako suvenýr, odcházeli domů spokojení a s vědomím, že spolu strávili prima den a přitom ještě pomohli tam, kde je to třeba.

Dobrovolnický projekt hodnotili jednoznačně pozitivně:  Posiluje kolektiv a přináší radost z pomoci druhým. Jak si svůj společný den užili, o tom se budete moci brzy dozvědět z videoreportáže, kterou pro vás právě připravujeme.

Pokud jste se stále ještě nerozhodli pro organizaci, která je vám blízká a kde byste chtěli pomoci, neváhejte a zúčastněte se dobrovolnického projektu. Přihlásit se můžete třeba hned zde

Nezáleží na tom, které organizaci se rozhodnete pomoci. Všechny komunity budou za vaši pomoc vděčné. A možná přitom i poznáte své kolegy z trochu jiné stránky.