Tesco Anděl pomáhá kolegům. Již nyní můžete požádat o pomoc.

3.1.2019

 

Milé kolegyně, milí kolegové, 

pokud k vám osud nebyl právě moc přívětivý a ocitli jste se v tíživé životní situaci, je projekt Tesco Anděl určen právě vám, našim kolegům, kteří potřebují pomocnou ruku.

Jestliže vás postihla živelná katastrofa (například požár či povodeň), čelíte vážným zdravotním problémům, narodili se vám trojčata či čtyřčata nebo například došlo k úmrtí živitele rodiny, můžete si požádat o pomoc ve formě finančního příspěvku od Tesco Anděla.

Je to snadné, stačí vyplnit formuláře, kde popíšete veškeré okolnosti a pošlete jej prostřednictvím svého ředitele/manažera na e-mail andel@cz.tesco-europe.com. Vaše žádost bude vyhodnocena Komisí a o rozhodnutí o udělení či neudělení finanční výpomoci se dozvíte zhruba za měsíc od podání žádosti opět od vašeho ředitele/manažera. Jedinou podmínkou je, že nepříznivá životní situace nastala v rámci posledních 12 měsíců.

Více se dozvíte také na mojetesco.cz/tesco-andel, kde najdete i všechny potřebné dokumenty.  Například Žádost o finanční výpomoc, Prohlášení o ochraně osobních údajů (v případě zaměstnance či třetí strany, tj. rodinného příslušníka zaměstnance) či nejčastější otázky a odpovědi

Koordinátorem projektu jeVáclav Rambala (vaclav.rambala@tesco.com), na kterého se rovněž můžete obrátit v případě vašich dotazů.

Váš People tým

zadost-o-financni-pomoc-ta-212019   (excel)

informace-souhlas-tescoandel-tretiosoba-12019

informace-souhlas-tescoandel-zamestnanec-12019

zadost-o-financni-pomoc-tesco-andel-2-1-2019 (pdf formát)

tesco-andel-otazky-a-odpovedi