Tesco běžecká výzva je stále v pohybu

5.10.2020

Už od 21. září si naši kolegové mohou uběhat nohy, aby podpořili našeho Tesco Anděla. Pokud společnými silami stihnou do 18. října uběhnout (nebo také ujít) 10 000 km, daruje společnost  Tesco na účet Anděla rovných 60 000,- korun. A jak se našim sportovcům daří?

V minulém týdnu se soutěže zúčastnilo 57 kolegů, kteří urazili 1 328,6 km. Spolu s prvním týdnem je to tedy dohromady 2 576,4 km!

Pokud byste se rádi k naší výzvě připojili, naleznete veškeré potřebné informace v článku Tesco běžecká výzva. Pamatujte, že se počítá každý metr, který nás posune blíž našemu cíli. A není důležité, jestli běháte, nebo se vydáte pouze na klidnou procházku. Nezapomeňte i v případě chůze nastavit v aplikaci aktivitu BĚH, aby se vaše kilometry započítávaly do našich statistik.

V rámci podzimní kampaně Buďme.fit se můžete kromě běhu zúčastnit také workshopů s odborníky, kteří vám řeknou mnoho zajímavých a důležitých informací. Navštivte například webinář o ženském zdraví, ale také o mužském zdraví nebo o civilizačních chorobách.

Přidejte se k nám a Buďte.fit!