Tesco běžecká výzva

14.9.2020

Užijte si spoustu zábavy a podpořte našeho Tesco Anděla. Zdolejme 10 000 km společně jako jeden tým a darujme tak 60 000 Kč. Pojďme se hýbat za dobrým účelem a pomáhejme ostatním! Nejsi trénovaný běžec? Nevzdávej se, v naší výzvě počítáme i chůzi a každý kilometr se počítá!

Nezapomeňte i v případě chůze nastavit v aplikaci aktivitu BĚH, aby se vaše kilometry započítávaly do našich statistik.

Výzva začíná 21. září a potrvá do 18.října 2020. Cílem této výzvy je zdolat společně 10 000 km. Pokud bude splněn tento limit, Tesco pošle na Tesco Anděla 60 000 Kč.

Jak se do soutěže zapojit?

  1. Prvním krokem, abyste mohli začít měřit své uběhnuté či ušlé kilometry, je stáhnout si aplikaci ADIDAS RUNNING BY RUNTASTIC. Aplikace podporuje mobilní zařízení se systémem Android, iOS a Windows Phone.
  2. Po stažení aplikace je nutné vytvořit si svůj profil a následně vyplnit příjmení a osobní číslo: Klikněte na „Profil“ -> ikona ozubeného kolečka->„Upravit profil“ -> do kolonky „Příjmení“ uveďte Vaše příjmení a osobní číslo.
  3. Po úpravě Vašeho profilu se přihlaste do příslušné skupiny:        Skupina: SPORTUJEME PRO ANDĚLA – odkaz naleznete zde:http://bit.ly/CZ_sportujemeproAndela       Poznámka: Doporučujeme přeposlat si tento manuál na svůj mobil, na který budete aplikaci instalovat nebo si opsat výše uvedený odkaz.
  4. Po kliknutí na výše uvedený odkaz nebo zadání vybraného odkazu do vyhledávače vašeho mobilního zařízení vás odkaz přímo nasměruje na skupinu v aplikaci ADIDAS RUNNING BY RUNTASTIC.
  5. Připojte se ke skupině a můžete začít běhat!

Jak bude výzva probíhat?

Výzva začíná 21. září a bude probíhat po dobu 4 týdnů. Každý z vás, kdo se přihlásí do běžecké skupiny, může přispívat libovolným počtem uběhnutých kilometrů. Ti z vás, kteří neběhají, nezoufejte, budeme počítat i chůzi, kterou aplikace měří ve venkovních prostorech. Každý týden budeme na MojeTesco zveřejňovat průběžné výsledky, kolik naše běžecká Tesco skupina již uběhla na cestě za vytyčeným cílem 10 000 km. Jakmile bude dosaženo 10 000 km, posíláme skvělou částku 60 000 Kč na Tesco Anděla. Zdá se vám to jako nereálný cíl? Nezoufejte, s konečným datem výzvy je možné hýbat, cílem je uběhnout oněch 10 000 km 🙂

Případné dotazy směřujte na e-mail administrátorky soutěže: Nikola.Markova@tesco.com