Tesco Letní tábor 2019 pro děti kolegů se blíží!

6.8.2019

Už jen několik dní a děti našich kolegů vyrazí na letní tábor! Ten se od 18. srpna uskuteční v krásné přírodě na Vysočině a bude plný her a různých aktivit. Jsme hrdí, že se nám letos povedlo připravit již třetí ročník, který je opět určen dětem našich kolegů, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, a proto by pro ně bylo více než náročné dopřát svým dětem týdenní tábor v přírodě. Letos máme skvělou novinku – protože jsme na tábor měli samé pozitivní ohlasy, rozhodli jsme se letos rozšířit jeho kapacitu, a tak na něm budeme moci přivítat ještě více táborníků!

Na letní tábor Tesco přijalo přes 190 dětí našich kolegů. V neděli 18. srpna se všechny děti vydají do táborového resortu na Vysočině, kde si užijí týden plný indiánských aktivit. Děti navíc čeká překvapení! Jeden táborový den je navštíví kolegové jejich rodičů a připraví pro ně den plný her a srandy. Chybět nebude prasátko Pigy, letní olympiáda, lahodná zmrzlina a večerní diskotéka.

Věříme, že si děti užijí spoustu legrace, jako i v minulých dvou ročnících. Na fotografie a videa z předchozích let se můžete podívat níže. Jako vždy pro vás brzy po skončení tábora připravíme aktuální fotografie a videa i z letošního tábora.

Bližší informace pro naše táborníky byly již zaslány rodičům dětí. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na akcnileto@tesco.com.

A jak to vypadalo na loňském táboře?