Tesco slaví 25. narozeniny a přináší vám další porci překvapení

13.10.2021

Milé kolegyně, milí kolegové,

v rámci oslav 25 let Tesca na českém trhu vám již od začátku léta přinášíme řadu překvapení, ale ta největší teprve přijdou. Budeme je pro vás rozbalovat postupně, protože ještě z dob našeho dětství víme, že samotné těšení se na dárky bývá jednou z nejhezčích chvil.

Sledujte tedy pravidelně stránky MojeTesco, kde v sekci věnované letošním oslavám najdete přehled všeho, co pro vás chystáme.

A na co se můžete těšit již nyní?

Víme, že nejraději máte dodatečné slevy k vaší zaměstnanecké Clubcard. A proto vám přinášíme dodatečnou 15% slevu na veškeré vaše nákupy k vaší standardní 10% zaměstnanecké slevě, která bude platit od 18. 10. do 26. 10. 2021, maximální hodnota dodatečné slevy je 350 korun.

Nakoupíte-li nákup v celkové hodnotě 1 500 korun, bude vám odečtena 10% sleva ve výši 150 korun, a extra 15% sleva ve výši 225 Kč. Celková úspora je tak 375 korun.

Při nákupu v hodnotě 4 000 korun, vám bude odečtena 10% sleva ve výši 400 korun, a extra 15% sleva v maximální výši 350 korun. Celková úspora je tak 750 korun.

Sleva podléhá zdanění a bude zúčtována se mzdou za měsíc říjen 2021, výše odvodů představuje zhruba 1/4 poskytnuté celkové slevy. Ostatní podmínky využití slevy pro zaměstnance se řídí platnými Podmínkami užívání Zaměstnanecké karty, které jsou k dispozici na webu mojetesco.cz v sekci Benefity pro kolegy.

Kromě plastové kartičky, kterou předložíte při platbě, si můžete kód zaměstnanecké slevy uložit i do aplikace Clubcard, máte tak vše při jednom a vidíte hned všechny zajímavé nabídky

K oslavám patří i slavnostní šat. Abychom dodali svému oblečení ten správný narozeninový šmrnc, máme pro vás stylové odznáčky s logem 25, které již míří do vašich obchodů, distribučního centra i na centrální kancelář. O způsobu jejich distribuce vás budeme informovat.

Posledním dnešním překvapením jsou edukativní Tesco omalovánky pro vaše děti, které znázorňují denní situace z Tesca. Věříme, že vaše děti potěší a přinesou vám podzim plný barev. Omalovánky si budete moci vyzvednout na obchodech, distribučním centru i centrální kanceláři v následujících dnech.

Další překvapení vám odhalíme již brzy, tak buďte připraveni na další porci dárečků.

Přejeme vám krásné podzimní dny.