Úspěšná náborová kampaň – příběh paní Pavly

31.3.2020

V rámci velmi úspěšné náborové kampaně, kdy se nám podařilo přijmout za pouhých 14 dnů více než 1 000 nových kolegů, abychom usnadnili našim kolegů na obchodech náročné období způsobené pandemií COVID-19, se k nám přidala i paní Pavla.

Pavla Stárková z Prahy pracovala jako kuchařka. „Bezprostředně po té, co nám zavřeli restauraci z důvodu výjimečného stavu kvůli koronaviru, jsem začala hledat jinou práci. Přes svoji známou jsem se dozvěděla o pracovních nabídkách v obchodech Tesco,“ přibližuje svůj příběh Pavla.

V současnosti Pavla koordinuje pokladní zónu a dohlíží třeba na to, aby zákazníci mezi sebou dodržovali bezpečnou vzdálenost. V případě potřeby si také sedne sama za pokladnu, aby urychlila odbavení zákazníků. „Je to úplně něco jiného než jsem dělala doposud, ale práce mě moc baví, jsem ráda v kontaktu se zákazníky. Skvěle mě přijal i pracovní kolektiv,“ dodává.

Současná práce se jí natolik zalíbila, že v ní bude pokračovat i nadále a s vedením obchodu už je domluvená, že nastoupí natrvalo.

Paní Pavlu vítáme v Tescu a přeje jí mnoho úspěchů.