Velikonoční soutěže – Postaráme se o zábavu vašich dětí!

25.3.2020

Jsme si vědomi, že aktuální opatření nařízené vládou ČR, mají dopad na každého z nás.  Rozhodli jsme se zrevidovat velikonoční aktivity a nově do nich zapojit i vaše ratolesti, a to ve formě soutěží. Naším cílem je v této nelehké době navodit velikonoční atmosféru a zabavit vaše děti, když mají spousty úkolů ze škol.

Jsme rádi, že se vaše děti do soutěží pravidelně zapojují, ať už jde o soutěže ve focení, kreslení nebo dalším umění 🙂 Rádi bychom vás seznámili se soutěžemi, které jsme si pro děti na Velikonoce připravili. Postupně je budeme zveřejňovat na Mojetesco.cz ve Velikonoční sekci. A na jaké soutěže se tedy můžete už teď připravovat?

Soutěž o nejkrásněji vyzdobený velikonoční pokoj

Tato soutěž začne 30. března a končit bude 6. dubna 2020. Smyslem bude vyzdobit dětský pokojíček a jeho fotografii umístit do alba, které bude od 30. března přístupné na Mojetesco. Následně tříčlenná nezávislá porota vybere tři vítěze, kteří získají odměnu.

Soutěž o velikonoční kraslici

Hned po výzdobě pokojíků se děti mohou pustit do malování kraslic. Soutěž bude probíhat od 6. dubna do 14. dubna 2020. Fotografie kraslic opět budete moci nahrát do předem připraveného alba. Tříčlenná porota poté vybere tři vítěze, kteří získají odměnu.

Soutěž o originálního beránka, který vám bude o Velikonocích zdobit stůl

Pokoj je vyzdobený, vajíčka namalovaná…ale co by to bylo za Velikonoce bez beránka? Tradiční pečení beránka má v rodinách mnoho podob, ale výsledek je vždy úžasný – nadýchaný usměvavý beránek! Jsme zvědaví, jak si s tímto úkolem poradí vaše děti. Soutěž začne 6. dubna a skončí 13. dubna 2020. I tentokrát nezapomeňte fotografie nahrát do alba na Mojetesco. Tříčlenná porota poté vybere tři vítěze, kteří získají odměnu.

Pravidla

U všech fotografiích musí být uveden název provozovny/DC/HO, jméno a příjmení dítěte, jméno a příjmení kolegy, zaměstnanecké číslo kolegy.

Fotografie musí být nahrána v albu soutěže, které je k tomuto určeno. Pokud fotografie bude nahrána v jiném albu, nemůže se soutěže zúčastnit.