Velký skok: Jak se daří Martině

12.3.2020

Dobrý den,

právě jsem obdržela stravovací plán. Minulý týden jsem měla již první lekci pod dohledem trenérky😉Takže výzva Velký skok pro mě teprve začíná.

Ale začneme úplně od začátku. Má velká změna začala již od 6. 1. 2020. Kamarádka mi doporučila jistý webový portál, který se zaobírá hubnutím. Je to výzva na 30 dní a má nastartovat proces hubnutí.

Od podlahy jsem změnila stravu. V kuchyni mi permanentně stojí kuchyňská váha na pracovní desce 😉. Sbohem cukru,tradiční česká kuchyně je pryč. Slunečnicový olej nahradil olivový, bílé pečivo žitné, nejlépe celozrnné. Vepřové maso nahradilo kuřecí.

Začala jsem se pravidelně hýbat.Vetšinou stíhám 2x týdně tabatu a jedenkrát týdně silový trénink ve fitku. Multisport byl tak velice laskavý a dovolil mi i nadále trénovat s mojí stávající trenérkou. Za to jsem neskutečně vděčná, protože v ní mám velkou oporu.

Pro změnu, ať už jakoukoliv je důležité mít tu správnou motivaci, podporu svého okolí. Podporu mám i ve svém muži, který se mnou jede stravovací plán. Denně doma vařím, každé jídlo je naplánované a odvážené, aby odpovídalo dennímu příjmu.😉 Všude samé krabičky. Vymýšlím nové a zdravé recepty, nebo zdravější varianty. Například cuketová pizza je hit číslo jedna a peču ji pravidelně každý víkend😉.

Velký skok

Jednoho dne se ve dveřích objevila žena s váhou v podpaží. I přes moje dosavadní konání, výsledky byly strašné. Přiznám, že jsem si večer doma poplakala s výčitkou, kam až jsem to nechala zajít. V tu chvíli zakročil manžel, a řekl mi, že si mě moc váží za to, jak jsem se do změny životosprávy pustila, že je na mě hrdý a nepochybuje o tom, že konečné výsledky budou lepší. Dva dny mi ty výsledky ležely v hlavě.

Po dlouhé době jsem se na prodejně potkala se stálým zákazníkem, vždy jsme se navzájem inspirovali co budeme vařit. Pán mě pozdravil a říká: „Teda šéfová, vy jste hodně zhubla a moc Vám to sluší.“ Tento zákazník mě opět nahodil do sedla, chmury byly pryč a opět jsem z vesela šla po své cestě za lepším JÁ.

Bilance za ty dva měsíce zdravějšího života:

Úbytek více jak 40 cm po obvodech na celém těle. A necelých 10 kg dole.

Aby byl člověk úspěšný na své cestě, je důležitý pozitivní přístup, v hlavě si srovnat priority, nehledat výmluvy proč to nejde, ale hledat způsoby, jak to udělat.

Konec psaní jdu z trouby vytáhnout karbanátky z kuřecího masa s brokolicí.

Voní to nádherně..zítra bude bašta:)

Hezký den

Martina