Velký skok: Jak se daří Tereze?

9.3.2020

Naše kolegyně, které byly vybrány do programu Velký skok, již poctivě pracují na dosažení svých cílů. Tereza si pro vás připravila malé shrnutí, abyste mohli spolu s ní sledovat, jak se jí daří.

První týden za mnou a v mém životě se najednou převrátilo všechno na ruby. Po absolvování první hodiny s mým kondičním trenérem jsem se nebyla schopna ani posadit na židli, natož sejít ze schodů. 😊 Nicméně i přes tento stav je to skvělý pocit, když víte, že jste udělala něco pro sebe, své zdraví a kondici. Na tomto vstupním cvičení proběhlo veškeré vážení a měření a „obhlédnutí terénu“ tedy, jak jsem na tom po fyzické stránce. Překvapivě skvěle!

Začali jsme kombinovaným posilováním a cvičením, kdy posilujete s vlastní váhou (a že jí je 😊). V mém životě jsem vždy byla součástí nějakého sportovního oddílu (ne jako svačinář, ale aktivní článek 😊), ať už fotbalu, nebo atletického družstva, tudíž si mé tělo „pamatuje“ a nebyl problém na to navázat. Trenér tento fakt objevil dost rychle. A tak se další schůzce přitvrdil – už mě nebolí pouze stehna, ale celá Terinka 😊

Co však bylo pro mě velký šok byla schůzka s výživovou poradkyní. Dozvěděla jsem se, kolik chyb ve stravování mám a jak moc musím vše změnit. V současné době nemyslím na chlapy, ale jen na to, co bych si dala dobrého 😊 Na jídelníček stále čekám, protože k plnohodnotnému zpracování bylo zapotřebí dodat krevní testy. Bylo mi doporučeno hodně chodit, tak se snažím zařadit procházky do svého programu a díky tomu jsem se konečně podívala do Prokopského údolí. Těším se na příští týden a jídelníček k tomu.

Držte mi palce 😊