Věnujeme náš reklamní čas Ministerstvu zdravotnictví pro odvysílání informační kampaně

25.3.2020

Milé kolegyně, milí kolegové,

v  tomto náročném období, které prožíváme, se podniky zaměřují na bezpečnost svých zaměstnanců a zákazníků. My v Tescu cítíme důležitost zvyšování povědomí o tom, jak se chránit a bezpečně chovat za všech okolností. To je nyní klíčové v boji proti koronaviru, a proto jsme se rozhodli pomoci. S potěšením vám chci sdělit, že jsme darovali náš zakoupený televizní vysílací čas pro reklamní účely Ministerstvu zdravotnictví k odvysílání osvětové kampaně.

Díky našemu přispění bude opakovaně v období od 25. do 30. března odvysílán 30 sekundový spot, který můžete zhlédnout ZDE.

V něm provede moderátorka diváky jednoduchými každodenními kroky, které přispívají k ochraně zdraví všech. Klip se objeví na 32 televizních stanicích českých celonárodních komerčních televizí.

Věřím, že se vám spot bude líbit a oceníte náš odpovědný přístup k celonárodní osvětě. Chceme nadále zůstat dobrým sousedem pro naše komunity a podporovat je v těchto nesnadných časech. Máme připravené další formy pomoci, o kterých vás budu rád informovat. 

Opatrujte se.

Patrik