VIDEO: Náš Tesco Anděl oslavil první narozeniny

13.2.2020

Každý den v Tescu potkáváme anděly a mnohdy o tom ani nevíme. Mnoho našich kolegů přispívá každý měsíc, a my jsme jim neskutečně vděční, jelikož díky jejich štědrosti můžeme pomoci kolegům, kteří v životě neměli štěstí, narazili na překážky a nyní potřebují naši pomoc. A tak zatím co většina z nás uměla o svých prvních narozeninách vrávoravě chodit a říkat první slova, náš Tesco Anděl již hbitě létá a pomáhá tam, kde je třeba.

Za pouhý jeden rok jsme společně dokázali pomoci 27 kolegům v obtížné životní situaci a darovat 964 258 korun. Vše díky 1 950 kolegům, kteří do Anděla v loňském roce přispěli celkovou částkou 1,82 milionů korun. Jsme nadšeni, že o pouhý jeden měsíc později, tedy v lednu 2020, se nám podařilo atakovat milník 2 000 Tesco Andělů. Nyní přispívá již 2 024 našich kolegů! Děkujeme!

Pokud jste se i vy ocitli v těžké životní situaci, nebo máte kolegu, který potřebuje pomoc, neváhejte a obraťte se na svého nadřízeného nebo people partnera. Podrobné informace naleznete také na stránkách Mojetesco věnovaných Tesco Andělovi.

Ještě nejste Tesco Andělem, ale rádi byste se jim stali? Vyplňte si formulář a obraťte se na svého nadřízeného nebo provozního personálního partnera. Kolegové z distribučního centra se mohou obrátit na personální oddělení.

Připomeňte si spolu s námi, jak Tesco Anděl pomohl malé Nikolce, která se narodila se vzácnou vadou ručičky. Díky vašim příspěvkům jsme pomohli také Petře, která je z důvodu vedlejších účinků léčby leukemie upoutána na invalidní vozík a bez pomoci nemohla v bytě navštívit ani koupelnu. S pomocí Anděla se koupelnu podařilo přestavět a Petra si užívá větší samostatnosti.

Již nyní pro vás chystáme nová videa, abyste se mohli na vlastní oči přesvědčit, že vaše malá pomoc může někomu skutečně změnit život.

Děkujeme.