Zapojte se do podzimní Sbírky potravin

14.11.2019

Milé kolegyně, milí kolegové,

Sbírka potravin je součástí naší dlouhodobé snahy umožnit zákazníkům darovat potraviny a drogistické potřeby lidem v nouzi. Každý rok jsme potravinovými bankami a charitami hodnoceni jako nejúspěšnější maloobchod ve Sbírce potravin a motivujeme mnoho našich zaměstnanců, aby se zapojili jako dobrovolníci a podali tak pomocnou ruku.

Na to můžeme být hrdí!

Podzimní Sbírka potravin se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2019 ve všech našich hypermarketech a vybraných maloformátových obchodech a zúčastní se jí dobrovolníci z potravinových bank, charit i zaměstnanci Tesco, kteří se postarají o úspěch celého dne.

Pomozte nám pokračovat v této tradici a staňte se také dobrovolníkem nebo darujte potraviny. Zaregistrovat se můžete sami, nebo spolu s vašimi kolegy, rodinou či přáteli. Více informací i seznam prodejen naleznete na mojetesco.cz.

Mám ohromnou radost, že se nám podařilo usnadnit i darování potravin prostřednictvím Tesco Online nákupů, které bude možné od 20. listopadu do 3. prosince 2019. V reakci na zpětnou vazbu vás a zákazníků bude online sbírka probíhat pomocí speciálních kupónů zvaných Balíčky pomoci. Díky těmto předpřipraveným balíčkům koupíte přesně to, co klienti charitativních organizací potřebují nejvíce, a to jedním klikem. Využijte tedy, prosím, této příležitosti, pokud se nemůžete příští sobotu dostavit do obchodu, ale rádi byste do Sbírky potravin přispěli.

Dary od vás a zákazníků navíc navýšíme o 20 % v hotovosti a věnujeme na podporu potravinových bank.

Pamatujte, že každá malá pomoc má velký význam a Sbírka potravin je skvělou příležitostí, jak to dokázat.

Uvidíme se v sobotu!

Patrik Dojčinovič