Získejte prémiové nádobí BergHOFF s aplikací Tesco Clubcard

30.9.2020

Ve spolupráci s uznávanou belgickou značkou BergHOFF spouštíme nový věrnostní program s digitální aplikací Clubcard. Program potrvá do konce listopadu 2020 a nabízí širokou škálu pánví, hrnců a cestovních výrobků. K dispozici je pouze uživatelům aplikace Tesco Clubcard. Zákazníci budou muset sbírat e-známky prostřednictvím aplikace. Za každých 200 Kč utracených v obchodech Tesco nebo online obdrží zákazník e-známku přímo v aplikaci. V závislosti na vybraném produktu je třeba nasbírat příslušný počet e-známek.

Výrobky BergHOFF kombinují jedinečný design, vysokou kvalitu a funkčnost. Během let získaly četná mezinárodní ocenění za design v různých kategoriích produktů. Přesto jsou tyto výrobky cenově dostupné pro všechny skupiny spotřebitelů. V nabídce jsou sofistikované produkty, které dokáží vykouzlit z každodenního vaření zážitek a proměnit ho v nezapomenutelné chvíle strávené přípravou chutných jídel s celou rodinou.

„Naši zákazníci se mohou těšit na širokou nabídku praktických výrobků od pánví na smažení, grilování či palačinky přes hrnce až po cestovní hrnek, termo hrnek nebo sadu vakuových nádob na potraviny. Navíc pomocí naší aplikace budou mít neustálý přehled o svých nasbíraných bodech i odměnách,“ říká Alexandra Koubeková, manažerka věrnostních kampaní Tesco.

Postup je velmi jednoduchý, nainstalujte nebo si aktualizujte Clubcard aplikaci ve vašem telefonu. Za každých 200 Kč, které utratíte v obchodech Tesco, získáte jednu e-známku. Nezapomeňte vždy při placení naskenovat z aplikace čárový kód své Clubcard. Pak už snadno jen vyměníte v Clubcard aplikaci nasbírané e-známky za slevové kupony. Výrobky BergHOFF jsou pak ideálním vánočním dárkem pro vaše nejbližší.

Pánve a hrnce BergHOFF mají mnoho speciálních prvků, které vám usnadní přípravu vašich oblíbených jídel. Jistě proto oceníte např.:

  • hliníkové tělo s plnou indukcí, které zajišťuje rychlou a vyrovnanou distribuci tepla,
  • vysoce kvalitní nepřilnavý povrch FERNO GREEN pro snadné vaření, jídlo se z něj lehce odebere a povrch se jednoduše čistí,
  • měkké a vždy chladné rukojeti pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci,
  • čirou skleněnou poklici, která vám umožní mít všechny ingredience stále na očích,
  • poklici se silikonovým okrajem, který zabraňuje pohybu a vydávaní zvuků,
  • zabudované sítko pro snadné slití vody.