Zpráva od Danky Hrbkové: Tesco Anděl již pomohl šesti kolegům

15.3.2019

Milé kolegyně, milí kolegové,

na podzim loňského roku jsme úspěšně spustili projekt Tesco Anděl, který si dává za cíl pomáhat kolegům v těžkých životních situacích. Velmi mě těší pozitivní ohlas na myšlenku projektu, který je jen důkazem již existující solidarity napříč celou společností.

Máme za sebou první dvě komise a je tak načase se s vámi podělit, jak si celý projekt stojí.

Do dnešního dne jsme na účet Tesco Anděla přispěli po zdvojení ze strany Tesca úžasných 430 784 koruny. Nyní již pravidelně přispívá 856 kolegů z provozu, centrálních kanceláří i distribučního centra.

Za první dva měsíce jsme podpořili šest žádostí za celkem 220 000 Kč, mezi nimiž byly silné příběhy boje se závažnými nemocemi nebo nešťastné ztráty nejbližších členů rodiny. Při posuzování podobných žádostí nás vždy dokáže dojmout statečnost některých kolegů, kteří se doma perou s nepřízní osudu a do práce chodí s velkou dávkou nasazení. V takových situacích dokáže pomoci každá maličkost, i jen vědomí toho, že vaši kolegové stojí při vás.

Dnes jsem proto více než jindy přesvědčena, že Tesco Anděl je krok správným směrem.

Máte-li ten pocit i vy a chcete-li začít podporovat tento projekt, není nic jednoduššího než se obrátit na svého nadřízeného nebo personálního partnera, který vám s tím rád poradí.

Za celou komisi Tesco Anděla děkuji všem za vaši podporu!

Danka