Zpráva od Katky: Nový hypermarket v Kutné Hoře

30.9.2021

Milé kolegyně, milí kolegové,

k oslavám narozenin patří bezesporu dárky a já mám obrovskou radost, že jeden z nich právě dnes rozbalujeme. Před pár dny jsme otevřeli nový supermarket v Jesenici u Prahy a dnes otevíráme zbrusu nový hypermarket v Kutné Hoře. Myslím, že lépe jsme 25. narozeniny nemohli oslavit.

Hypermarket v Kutné Hoře je součástí retail parku A Centrum a na prodejní ploše o rozloze 3 000 m2 nabízí širokou paletu čerstvých i trvanlivých potravin, spotřebního zboží i tolik zákazníky oblíbenou módní značku F&F.

Z nabídky služeb pak zákazníci zajisté ocení Tesco finanční služby, Tesco Mobile a pohodlné nákupy díky službě Scan&Shop. Obchod je otevřený každý den vždy od 7:00 do 22:00 hodin a o komfort našich zákazníků se postará 50 našich kolegyň a kolegů pod vedením store manažera Olega Kloce.

Náš nový hypermarket v Kutné Hoře představuje pomyslnou vlajkovou loď našich obchodů typu kompaktní hypermarket. Zákazníkům umožní pohodlný nákup v příjemném prostředí s řadou dalších benefitů včetně věrnostního programu Clubcard. Navíc v rámci tohoto týdne máme pro zákazníky připravenu speciální akční nabídku zboží, kterou budeme průběžně měnit až do začátku prosince.

Věřím, že náš nový obchod budou využívat nejen obyvatelé Kutné Hory, ale také zákazníci z přilehlých oblastí, a proto si velmi vážím, že se otevření nového hypermarketu osobně zúčastnil i starosta Kutné Hory.

Všem, kteří se podíleli na přípravě nového obchodu děkuji a našim kolegyním a kolegům z Kutné Hory přeji mnoho spokojených a usměvavých zákazníků. A abychom vás dlouho nenapínali, přinášíme vám galerii fotografií z dnešního slavnostního otevření, které vám dovolí malé nahlédnutí do nového hypermarketu.

Katka