Zpráva od Katky: Tesco získalo 3 ocenění TOP Odpovědná firma

4.11.2021

Milé kolegyně, milí kolegové,

mám obrovskou radost, že se s vámi mohu podělit o další úspěch, kterého naše společnost dosáhla. V průběhu úterního galavečera pořádaného organizací Byznys pro společnost jsme získali rovnou 3 ocenění v rámci soutěže TOP Odpovědná firma, která je neprestižnějším hodnocením firem v oblasti společenské odpovědnosti a udržitelnosti. 

50 nezávislých porotců z akademické sféry, médií, neziskového i komerčního sektoru vybíralo z více než 60 společností a 145 strategií a projektů ty, které jsou svým přístupem k tématům odpovědnosti a udržitelnosti výjimečné.

Tesco získalo ocenění LEADER v kategorii TOP Odpovědná velká firma, což nás řadí mezi špičku nejlepších firem v České republice v oblasti řešení udržitelného podnikání.

Druhé ocenění jsme získali v kategorii TOP Odpovědné firmy vstřícné k ženám, kdy porota zařadila Tesco mezi 3 nejlepší firmy v oblasti systematického upevňování zastoupení žen ve firemním prostředí, podpory jejich talentu a možnosti sladit rodinu a kariéru.

Třetí ocenění jsme získali v kategorii Diverzita a inkluze, kde jsme se umístili na 3. místě za komplexní přístup k problematice různorodosti.

Vám všem patří mé obrovské poděkování, protože tento mimořádný úspěch je naším společným dílem, kterým píšeme nejen naši přítomnost, ale i budoucnost. 

Děkuji vám za vaši skvěle odvedenou práci.

Katka