Zpráva od Patrika Dojčinoviče a Danky Hrbkové: Tesco Anděl – Od kolegů pro kolegy

26.11.2018

Milé kolegyně, milí kolegové,

je tu listopad, Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi přichází doba, kdy přemýšlíme, jak a čím potěšíme své blízké a přátele. Je to období, kdy začínáme bilancovat, hodnotit uplynulý rok a myslíme vice než kdy jindy také na ostatní v našem okolí. Všichni se už velmi těšíme na svátky klidu a pohody v kruhu rodiny.

Všichni ale nemají to štěstí prožívat spokojené a štědré svátky v rodinném kruhu, a proto vám chci s radostí a velkou hrdostí oznámit, že spouštíme nový program pomoci kolegům v tíživé životní situaci Tesco Anděl.

Tento program již několik let velmi úspěšně běží na Slovensku a nyní jsme se ho rozhodli také spustit pro kolegy v České republice.

Tesco Anděl pomáhá kolegům z Tesca, kteří se řízením osudu dostali do nepříznivé životní situace a potřebují finanční podporu. Jedná se tedy o vzájemnou pomoc mezi kolegy. V případě potřeby si kolegové v tísni mohou požádat u Tesca o finanční příspěvek v rámci tohoto projektu. Inspirovat se můžete videem níže.

Více informací o tom, jak celý proces darování a pomoci funguje se dozvíte na stránkách mojetesco.cz/andel.  

Obracíme se na vás tedy s prosbou, abyste nebyli lhostejní a přidali jste se k nám v pomoci kolegům, kteří to potřebují. Já osobně a Danka již přispíváme pravidelnou částkou do Tesco Anděla každý měsíc. Nejde o to jak vysokou částkou se rozhodnete přispět a pomoci, protože každá drobná pomoc je nenahraditelná, jde také zejména o naši vzájemnou solidaritu v rámci naší Tesco komunity.

Děkujeme vám všem, kteří pomáháte.

Patrik Dojčinovič a Daniela Hrbková