Zpráva od Patrika Dojčinoviče: Podpořte program „Vy rozhodujete, my pomáháme“

8.2.2019

 

 

Milé kolegyně, milí kolegové,

necelé dva týdny zbývají do konce hlasování v rámci našeho programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Zákazníci mohou hlasovat až do 17. února a podpořit tak komunitní projekt, který se jim nejvíce líbí. Stejný čas také zbývá našim týmům na obchodech, aby dokázaly navýšit volební účast ve svém obchodě a tím zapojit co nejvíce zákazníků do podpory komunit.

Momentální účast zákazníků v hlasování v ČR je 27 %. To je určitě velmi dobrý výsledek, ale rozhodně je v našich silách, abychom dokázali všichni společně toto číslo ještě navýšit. Chceme být skutečnou součástí života komunit v našem sousedství a toto je opravdu skvělá příležitost, jak konkrétně pomoci realizaci skvělých projektů, které reálně zlepší život nejen našim zákazníkům, ale i komunitám.

Proto bych Vás chtěl požádat, abyste oslovili každého, kdo v Tescu nakupuje a předali mu hlasovací žeton, než odejde od pokladny. Připomeňte, prosím, zákazníkům, jak moc mohou ovlivnit hlasování jen s jedním malým žetonem.

I v posledním hlasovacím týdnu můžete pozvat místní neziskové organizace do vašich obchodů, aby mohly prezentovat své projekty a aktivity lidem v sousedství, rodinám a přátelům. Nezapomeňte během všech akcí pořizovat fotografie nebo videa a sdílejte je s námi e-mailem na communications@tesco.com nebo je vložte do fotoalba sem.

Jsem velmi pyšný, že se všichni aktivně podílíte na životě mnoha místních komunit. Věřím, že společně dokážeme naše zákazníky v závěrečné fázi programu nadchnout, aby s námi podpořili dobrou věc.

Děkuji za vaše úsilí a podporu tohoto programu.

S pozdravem

Patrik Dojčinovič

Výkonný ředitel pro ČR